SİZLERLE AYNI

BİRLİKTELİĞİN RAHATLIĞI

OTELCİLERLE

FİKİRLERİ PAYLAŞAN

"HEDEFLERİMİZ" SİZİNKİLERLE AYNI

Çıktığımız bu yolda, deneyimli otelciler olarak bir franchise markadan hangi içerik ve servisleri bekliyorsak, siz otel yatırımcılarına da bunları sunuyoruz, kendi işimize gösterdiğimiz özen ve ciddiyet ile sorumluluğu alıyoruz.

 

10 yılı aşkın bir süredir, adım adım geliştirdiğimiz markalarımız, diğer franchise veren marka ve firmalardan çok daha verimlidir. Aynı zamanda otel yatırımcılarının “cebini” en çok düşünen ve otel sahibine en uygun maliyetleri sunan marka çözümleri olmanın gururunu taşımaktayız.

 

Siz, otel yatırımcılarımızı iş ortağımız olarak kabul ediyoruz... Sizler gibi, tesisinizi bir üst seviyeye çıkarararak, daha verimli ve karlı olmasını hedefliyor ve bunu birlikte başararak mutlu ve motive oluyoruz.

 

 

expect more white.png

beklentinizin üzerinde hizmet..

pexels-photo-708392.jpeg

AVANTAJLAR

Markalarımızdan hangisini seçmiş olursanız olun, yatırımınızın her adımında tam bir iş birlikteliği içinde olacağımızdan emin olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

 

Üst segment’ten ekonomik otellere, başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunmaktayız. Kesintisiz operasyonel destek, ulusal ve uluslararası reklam, web sitesi ve sosyal medya yönetimi desteği – ve çok daha fazlası hizmetler ile Continent her adımda yanınızda...

Ayrıca, ekibimiz sürekli geliştirdiği yenilikçi yollar ve konseptlerle sizlere tesisinizin daha karlı ve kazançlı bir hale getirilmesi için çalışmakta ve siz franchise üyelerimize her zaman yol göstermeye devam etmekte.

 
dreamstime_xl_43705123.jpg

BİZ KİMİZ

Otelcilik sektörüne gönül vermiş ve yıllarca otelcilik sektöründe deneyim kazanmış bir ekip tarafından 2003 yılında kurulan Continent Worldwide Hotels, tesislerin yapısını yenilikçi fikirler ile optimize ederek çalışmayı kendine ilke edinmiştir.

 

An itibariyle dünyanın üç farklı coğrafyasında, 7’den fazla ülkede franchise ve yönetim anlaşmalarıyla otellere ve yatırımcılara hizmet vermektedir.

 

"Benzersiz" ve “Farklı” yaklaşımımız ile hedefimiz, kalite ve misafir memnuniyetini en üst seviyede tutarak, yatırımcıları için geliri en üst düzeye çıkarmaktır.

 

Sektördeki deneyim ve tecrübelerimiz ışığında diğer franchise veren şirketlerden farklı olarak, otel yatırımcılarının kazancını ön planda tutuyor ve her bir yatırımcımızın memnuniyetinin bize bir sonraki projeyi kazandıracağı vizyonunu taşıyarak hareket ediyoruz

 
dreamstimemedium_3879826.jpg

MISYONUMUZ

Dünya genelinde ve Türkiye'de otel Franchising'ini olabildiğince basit, anlaşılır ve adil olarak yapmaktan ve üye tesis sayımızı da çoğaltarak diğer yabancı markalardan daha aşağı seviyede olmadığımızı hergün bir kez daha kanıtlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.

 

Üye otellerimize marka standartlarımızı uygularken yerel deneyimleri ve yerel unsurları da göz ardı etmiyoruz. Bu nedenle, her bir otelimizde yerel lezzetler, yerel mimari ve yerel kültürü çağrıştıracak unsurları da tesisin dokusuna eklemeyi asla ihmal etmiyoruz.

 

Yatırımcı dostu yaklaşımımız, en iyi hizmeti verme taahhüdümüz ve şeffaflık politikamız sonucunda uzun ömürlü her iki tarafın da kazançlı ve memnun olduğu ilişkiler kuruyoruz

 
header-meeting-venue-milwaukee.jpg

EKİP

Kendi alanında her biri uzman olan, çok uluslu, yüksek performans standartlarını sağlamaya kararlı ekibimiz ile  her düzeyde karlılığı arttırmak için gerekli tüm donanıma sahip merkez yönetim kadromuz, franchise veya yönetim anlaşmasını imzaladığınız ilk günden itibaren sizlerin her ihtiyacını karşılamak için yanınızda olacak.