• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

new way of traveling...

explore the

mutlu anlar yaşatır

 
pexels-photo-374845.jpeg

Misafirlerimize JOMO markasının çıkış noktası ve ilkeleri olan, unutulmaz deneyimler yaşatacak keyifli anlar yaratıyoruz.

Tüm JOMO’larda sunduğumuz, benzersiz deneyimler, misafirliğimizin seyahat sebebi ne olursa olsun, gülmesine, mutlu olmasına, eğlenmesine, sosyalleşmesine ve deneyimlemesine yardımcı olan unsurlar ve aktiviteler içermekte.

Markamızın deneyimini daha iyi anlamanız için sizleri bekliyoruz.

 
wifi.png
icon4-hanger.png
icon3-towels.png

hizmetler

hızlı

WI-FI

çamaşırhane ve kuru temizleme

kaliteli nevresim ve havlular

icon6-martini.png

ful servis F&B

icon5-gym.png

24/7 GYM

tv.png

modern TV

JOMO, yenilikçi düşüncelerden ilham alarak misafirlerini kendi hikayelerini yaratmaya ve paylaşmaya teşvik eden, sosyal alanlarında harika bir fincan kahve eşliğinde arkadaşlarla sohbet edilebilecek veya eşsiz DJ müziği ile dans edilebilecek ve hem gece hem de gündüz eğlence sunan konforlu mekanları olan bir otel konseptine ev sahipliği yapmakta...

 Modern, şık ve canlı atmosferi ile, yeni trendleri içinde barındıran bir ortam arayan günümüz gezginleri için yaratılmış olan bu konseptte tüm çalışanlarımız yeni kültürleri benimsemeye, yenilikleri keşfetmeye, yerel yemekleri tatmaya ve yerel müzik dinlemeye teşvik ettiğimiz misafirlerimizin her ihtiyacına cevap vermeye hazır...

pazar payı

 
november-29-2018-KOSENDA-Hotel17453.jpg

JOMO markası, birincil ve ikincil pazarlarda yeni inşaat veya başka bir markadan dönüşüm için ideal, şehir merkezlerinde ve de tatil beldelerinde orta ve üst orta segmentteki oteller için uygun şık yeni nesil bir otel markasıdır.

Kendini gösteren, şık ve bir o kadar da uygun maaliyetli dış mekan tasarımları, modern ve konforlu misafir odası mobilyaları ve dekorasyonu, nostaljik oyun cihazları ve bilgisayar oyunları içeren sosyal salonu, 7/24 GYM, 7/24 market & mağazaları, sade ve modern dekorlu restoran ve müzik barı ile JOMO misafirlerini konaklama süresince maksimum deneyimlemeye teşvik etmektedir.

iş geliştirme & franchise

 

MARKA LANSMANINA ÖZEL TEKLİF...

 

Sınırlı süreli özel teklifimizden yararlanın. JOMO markamıza katılacak ilk 12 tesis ve yatırımcıların faydalanacakları teşviklerimiz:

  • özel indirimli giriş ücreti

  • sabit aylık franchise lisans ödemesi

  • özel indirimli pazarlama yüzdesi

Kısa sürede yatırım geri dönüşü garantisi ile otelinizi açmanızda size gerekli olan tüm desteği sağlayacak franchise modelini sizlere sunmanın keyfini yaşıyoruz...

öne çıkanlar

USD-Transparent-Images-PNG.png
1497618989-3_85123.png
—Pngtree—vector car icon_3991821.png

Şehir merkezleri

Yol üstü lokasyonlar

Kasabalar

Şehir Oteli

Resort Otel

Boutik Otel

uygun maliyetli dönüşüm veya yeni inşaat

atmosfer

 

iletişim

 

Her lokasyonun ayrı bir değeri var... Markamıza değer katacak ve de bizim de değer katacağımız her tesis ile birliktelikler kurmayı istemekteyiz.

İç dizayn ve mimari standartlarımızı da kullanarak, özgün ve aynı zamanda JOMO markamıza yakışan tesisler yaratarak, yerel dokuya da uygun oteller yaratabileceğimiz, bizimle aynı vizyonu taşıyan otel yatırımcıları ile birliktelikler yapmak ve geleceğin otellerini yaratmak en büyük hayalimiz...

bizimle beraber bu hikayeyi yazmak ve bir parçası olmak ister misiniz?

o halde bizimle iletişime geçin:

development@continenthotels.com

VEYA İŞ GELİŞTİRME SAYFAMIZI İNCELEYİN

neredeyiz...

Açık Tesis

0

Devam eden

3

Marka Tanıtım Kitapçığı

joy of missing out...

JOMO RED.png